Garanti & İade

MUGESPORGİYİM.COM da "Koşulsuz ve Ücretsiz İade" HAKKINA SAHİPSİNİZ​
Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür Abiye ve mayo ürünlerde . İç giyim ürünlerinde değişim ve iade hijyen sebebi ile yapılmamaktadır.
İade veya değişim talebiyle mugesporgiyim.com'a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti(değişim- iade)alıcıya aittir.İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
İadeye konu olan ürünü; fatura nüshaları, etiketi, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları varsa hediyesi ile birlikte, faturanızın alt kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)  SÜRAT  KARGO  aracılığıyla;  gönderebilirsiniz. NOT : Sürat kargo dışında gönderilen kargolar  kabul edilmeyecektir
İadeAdresi: CARİ KODU: 1216198472 - MUGESPORGİYİM -HAŞİM ŞENCAN   YUNUS EMRE MH 1391 SOKAK NO 17 /B SULTANGAZİ /İSTANBUL adresine
İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.   İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi mugesporgiyimgmail.com adresinize  iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.
İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar;
Ürünü beğenmediğiniz ya da bedeni olmadığı takdirde ürünü iade edebilir başka bir bedeni veya rengini almak istediğinizde 05435113867 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.